Про нас

/Про нас
Про нас 2017-08-04T09:13:06+00:00

flower--logo trans

Організацією Flower Expo Ukraine займаються досвідчені фахівці, які розуміють важливість проведення B2B заходів і служать інтересам учасників та відвідувачів виставки.

Проведення цього заходу є результатом унікального співробітництва, яке дозволяє організаторам об’єднати свої сильні сторони і працювати в одній команді для досягнення успіху виставки.

city_of_dreams

ТОВ “Компанія “Місто Мрії”

ТОВ “Компанія “Місто Мрії” займається організацією виставок більш, ніж 12 років. Одним з успішних заходів був “Квітковий Фестиваль”, що проводився двічі на рік до 2006 року, після чого була заснована нова щорічна B2B виставка “Flower Expo Ukraine”, яка є провідною подією квіткового бізнесу в Україні.

ТОВ “Компанія “Місто Мрії” має велику мережу контактів в Україні, зв’язки з державними органами та діловими партнерами і розуміє кожну деталь в процесі організації цільових B2B заходів, які служать інтересам як учасників, так і відвідувачів.

Nova Exhibitions B.V.

Nova Exhibitions – молода компанія, що динамічно розвивається та управляється персоналом, який має значний досвід роботи у виставковій індустрії.

Виставки, які організовує Nova Exhibitions, включають у себе галузеві виставки у сфері сільського господарства, квітникарства та садівництва.

Ми робимо акцент на цільові B2B виставки, які дозволяють нашим експонентам налагодити нові контакти, зміцнити їхній бізнес та отримати необхідну інформацію про стан ринку.

Ми вважаємо, що хороші партнерські відносини є ключем до успіху, і ми пишаємося, що працюємо разом з авторитетними партнерами, включаючи ITE Group Plc. з Лондону, Великобританія.