Новини

/Новини
Новини 2017-08-04T09:13:06+00:00

Нові дати Flower Expo Ukraine 2018! 

Організатори Flower Expo Ukraine з радістю повідомляють про нові дати виставки в 2018 році.

Flower Expo Ukraine 2018 відбудеться 17-19 квітня у Міжнародному виставковому центрі (IEC) у Києві (Україна). Виставка з самого початку була організована під патронатом Квіткової Ради України, і організатори раді, що вони будуть і надалі робити це в майбутньому.

З української сторони виставка буде організована компанією «Місто Мрії», міжнародним партнером виступає Nova Exhibitions BV (Нідерланди).

Виставка зайняла дуже хорошу позицію в якості одного з провідних торгових шоу для всього садового і квіткового сектора в Східній Європі. Багато провідних національних та міжнародних компаній беруть участь у Flower Expo Ukraine щороку, а експоненти з усієї України та інших країн СНД щорічно не пропускають це квіткове шоу.

Замовте свій стенд на Flower Expo Ukraine 2018, відправивши ваш запит на адресу: exhibition@cityofdreams.com.ua

31-07-2017

Виставку Flower Expo Ukraine 2017 відвідали7234 відвідувачів.

Виставку Flower Expo Ukraine 2017 було проведено 21-23 березня в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ) в Києві.

Протягом трьох днів роботи виставки 7234 відвідувачів завітали на виставку, щоб встановити нові контакти, отримати інформацію про стан ринку або відвідати одну з численних квіткових демонстрацій.

95 компаній з 9 країн світу обрали Flower Expo Ukraine в якості платформи для створення або зміцнення свого бізнесу в Україні.

Після офіційного відкриття виставки компанія «Stokolex» вручила Джамалі, переможниці Євробачення 2016, сертифікат про назву сорту тюльпану її іменем. Ця подія привернула увагу великої аудиторії і створила позитивну атмосферу початку виставки.

Протягом виставки була організована захоплююча програма від компанії FlowerFame з Нідерландів в особі провідних квіткових дизайнерів, таких як – Пітер ван дер Слюс та Тон ван Джарсвельд. Крім того, під час виставки було проведено конкурс «Букет для дітей», організаторами якої є благодійна організація «Союз Українських Квіткарів» та «Асоціація українських флористів», а спонсором – компанія «Асканія-Флора».

Зворотній зв’язок від учасників, а також атмосфера під час виставки були дуже позитивними і оптимістичними. Експоненти побачили, що український ринок квітів йде вгору і споживання знову збільшується.

За прогнозами, українська економіка зросте на 2,5% в цьому році і на основі зворотного зв’язку експонентів і відвідувачів організатори очікують подальшого зростання виставки в наступному році.

Угода про вільну торгівлю між Україною та ЄС, яка була реалізована на 1 січня 2016 року і реформи, які проводить уряд, безсумнівно зробили внесок в досягнення позитивних зрушень.

Flower Expo Ukraine організовується під патронатом Союзу Українських Квіткарів і щороку виставка об’єднує професіоналів галузі з садівничого сектору з усієї України та інших країн СНД.

29-03-2017

Організатори Flower Expo Ukraine 2017 дуже вдячні всім учасникам та відвідувачам за те, що Ви були з нами! Чекаємо зустрічі з Вами у 2018 році!!


24-03-2017

Відвідайте спеціальну демо-програму на Flower Expo Ukraine 2017 року, щоб знайти більш детальну інформацію про квітковий бізнес, садівництво, розплідники, ландшафтний дизайн та флористику в Україні. Більше компаній у загальному списку учасників.

 

18-03-2017

Вітаємо з Міжнародним Жіночим Днем! 

8-03-2017

«Переможниця Євробачення 2016. Тюльпан, названий на честь Джамали компанією StoKolex».

 Організатори Flower Expo Ukraine дуже раді повідомити, що Джамала, яка виграла у 2016 році Євробачення з піснею «1944», буде присутня на Flower Expo Ukraine 2017 для вручення сертифікату про назву тюльпана на її честь компанією StoKolex.

Компанія StoKolex з Нідерландів, яка спеціалізується на вирощуванні та експорті цибулин тюльпанів в Східну Європу, запропонувала Джамалі назвати новий сорт тюльпана на її честь.

Джамала була в захваті від цієї ідеї, і дуже пишається тим, що новий сорт тюльпана носитиме її ім’я.

Після офіційного відкриття виставки Flower Expo Ukraine у вівторок 21 березня, буде організовано спеціальну церемонію вручення сертифікату Джамалі.

Організатори дуже задоволені ініціативою компанії StoKolex і раді вітати Джамалу на виставці. Той факт, що Євробачення пройде через півтора місяці після Flower Expo Ukraine в тому ж самому місці, створює унікальний імпульс та неперевершену атмосферу.

Flower Expo Ukraine 2017 пройде з 21-23 березня в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) в Києві.

Ми запрошуємо відвідувачів, які бажають стати свідками цього прекрасного заходу, зареєструватися на сайті Flower Expo Ukraine через інтернет-систему реєстрації відвідувачів.

28-02-2017

Компанія “Проектно-виробнича фірма ЕЛЕКТРОСВІТ” приєдналася до виставки Flower Expo Ukraine 2017.

ТОВ “Проектно-виробнича фірма ЕЛЕКТРОСВІТ” є виробником світильників для промислових підприємств, громадських будівель, зовнішнього освітлення населених пунктів, а також для застосування в галузі світлокультури рослин та тваринництві.

Вся продукція підприємства сертифікована в Україні, Білорусії, Казахстані, Росії.

Компанія працює у сфері освітлення світлокультури тепличних господарств закритого ґрунту. Головне в їхній роботі — індивідуальний підхід до замовників, який вони сповідують, щоб розширити спільні можливості разом з партнерами та набути сталого розвитку.

Це підприємство у майбутньому — компанія європейського ринку з високим рівнем культури виробництва.

Більше інформації на сайті: www.esv.te.ua

28-02-2017

Організатори виставки дуже раді вітати компанію «Тенденс» на Flower Expo Ukraine 2017!

Тенденс – це світ краси і затишку. Компанія допоможе створити комфорт у кожному куточку Вашого будинку, саду і робочого місця. У будь-який час року і з будь-якого приводу представники компанії раді проінформувати Вас про все, що стосується особливих подарунків і створення затишного простору для життя.

У магазинах компанії є все для того, щоб допомогти вам, зробити ваш будинок прекрасним: вази, дзеркала, картини, меблі різних стильових напрямків, подарунки, сувеніри, а також, декор та аксесуари, які зроблять будь-який інтер’єр вишуканим і неповторним.

Якщо Ви бажаєте отримати консультацію дизайнера, дізнатися про сучасні тенденції в оформленні інтер’єрів і почерпнути нові ідеї – запрошуємо Вас відвідати сайт компанії: www.tendens.com.ua

27-02-2017

Компанія «ІТАК» приєдналася до учасників виставки Flower Expo Ukraine 2017.

Київське підприємство ТОВ «ІТАК» є одним з провідних лідерів на ринку гнучкої упаковки для харчової та нехарчової продукції.

Креативність, зважений підхід, використання новітніх технологій і передового досвіду в області упаковки, контроль всіх етапів виробництва – на цьому базується робота компанії «ІТАК». Для кращого результату компанія використовує сертифіковану високоякісну сировину провідних європейських виробників, оновлює свій технопарк, закуповуючи обладнання традиційно високої якості, переважно в Німеччині.

ТОВ «ІТАК» пропонує повний виробничий цикл виготовлення гнучкої упаковки: від розробки оригінал-макету, кольороподілу до виготовлення фотополімерних форм і випуску готової високоякісної продукції. Компанія надає послуги з нанесення повнокольорового флексографічного друку на гнучкі матеріали: плівку, фольгу, папір і т.д., а також з виробництва та продажу полімерної плівки.

Більше інформації на сайті: www.itak.ua

23-02-2017

Компанія Ceres також серед учасників виставки Flower Expo Ukraine 2017!

Компанія Ceres розпочала свою діяльність в 1998 році в Польщі, спеціалізуючись на виробництві субстратів на основі кокосового волокна. Постійно розвиваючись і розширюючи асортимент пропонованих товарів, компанія перетворилася в одного з провідних постачальників субстратів, матеріалів і устаткування для розплідників, теплиць, грибівництва, ландшафтного дизайну і т.д.

З липня 2007 року працює представництво в Україні. Серед їх клієнтів найбільші тепличні комбінати, розплідники, супермаркети, а також широка мережа дистриб’юторів по всій Україні.

Для отримання детальної інформації про компанію перейдіть, будь ласка, на сайт: www.ceres.com.ua

21-02-2017

 

Компанія Schreurs бере участь у Flower Expo Ukraine 2017 в 10-й раз!

Компанія Schreurs – селекціонер троянд та гербер. Вони розробляють нові сорти троянд та гербер. Завдяки більш ніж 40-річному досвіду у селекції вони є однією із провідних компаній, що займається селекцією сортів троянд та гербер.

Schreurs прагнуть стати та залишатися лідером у всіх видах продукції, які розробляють, та знаходять ринок збуту в основних виробничих регіонах. Основне бачення полягає в розробці, вирощуванні та постійному вдосконаленню унікальної квіткової продукції, що вирізняється культиваційними аспектами, системою догляду, збереженням стійкості та красивим виглядом.

Виробники у більш ніж 100 країнах світу віддають перевагу сортам Schreurs!

Ексклюзивний агент: Hennie Brockhoff, info@topflower.nl

Більше інформації на сайті: www.schreurs.nl

8-02-2017

Ми раді вітати компанію «Roslynka» на виставці Flower Expo Ukraine 2017!

Ця компанія займається створенням найніжніших композицій з сукулентів. Головне правило – індивідуальний підхід до кожного клієнта. В основному компанія займається створенням композицій під замовлення – ви можете вибрати роботу з їхнього альбому або ж надіслати фотографію композиції, яку ви б хотіли отримати. Строки виготовлення різні – від двох тижнів, до трьох місяців, так як рослині потрібен час на приживання.

Roslynka з трепетом і особливою увагою збирає композиції з відібраних сукулентів, щоб радувати їх нових господарів. Співробітники компанії завжди підкажуть, як доглядати за цими невибагливими рослинами. Сукуленти добре підходять для садівників – початківців.

Roslynka знає все про сукулентів і з задоволенням поділиться з Вами.

Більше інформації на сайті: http://www.roslynka.com

2-02-2017

Royal de Ruiter – творці квіткового бізнесу – також на Flower Expo Ukraine 2017!

Заснована майже сто років тому, компанія «De Ruiter» безперервно працює над розведенням і поліпшенням троянд.

Компанія «De Ruiter» спочатку була сімейним бізнесом, а потім перетворилася в організацію міжнародної популярності в селекції і розмноженні численних сортів троянд. Крім того, De Ruiter відіграє провідну роль у розвитку культивації горшкових троянд. Їх знання і досвід тісно пов’язані між собою, що доводить відмінну перспективу для ще більшого майбутнього розвитку.

В додаток до зрізаних троянд, компанія «De Ruiter» також розробила програми для вирощування польових зрізаних троянд, горшкових троянд, патіо-троянд, садових троянд, а також звіробою – в горщиках та на зріз. Ключові аспекти здоров’я рослин, продуктивності і однорідності, транспортних властивостей, кольору, технологій вирощування, екологічні вимоги і довговічність є найголовнішими критеріями оцінки, якими користуються селекціонери компанії.

Організатори Flower Expo Ukraine раді бачити компанію «Royal de Ruiter» знову серед учасників виставки.

Для отримання додаткової інформації відвідайте також сайт компанії: www.deruiter.com

30-01-2017


Компанія «Dümmen Orange» візьме участь у виставці Flower Expo Ukraine 2017!

Компанія «Dümmen Orange» пропонує приголомшливі можливості, якими варто поділитися. Завдяки різним сортам зрізаних квітів від троянд до гербер, і від хризантем до гвоздик, Ви зможете дарувати та отримувати чудові квіти цілий рік.

Dümmen Orange – спадок квіткової досконалості, становлення якої відбувалося більш, ніж століття, забезпечуючи найбільший вибір неперевершених квітів і рослин на Землі.

Об’єднавши кращих світових селекціонерів під одним відмінним брендом, Dümmen Orange поєднує в собі традиційні техніки та нові технології. Компанія «Dümmen Orange», яка є доступною у світовому масштабі, продовжує залишатися в авангарді цієї галузі, приносячи стабільність та нові можливості своїм партнерам по всьому світу.

Більше інформації можна знайти на сайті: https://www.dummenorange.com

19-01-2017

Ми раді представити Вам постійного учасника виставки Flower Expo Ukraine – компанію «Бонус».

Приватне підприємство «Бонус» працює на ринку України понад 20 років поряд з відомими провідними фірмами Європи і США, пропонуючи своїм покупцям якісний та надійний матеріал.

До ряду пропозицій компанії входять, як насіння, так і цибулини, кореневища та розсада квітів, саджанці декоративних, квітучих та фруктових дерев та кущів, квітучі рослини в горщиках.

Також вони пропонують цілий ряд супутніх товарів: ґрунти і добрива, горщики, укривні матеріали (агроволокно), сітку для притінення та підтримки рослин, садовий інвентар.

Щоб отримати більш детальну інформацію перейдіть за посиланням: http://bonus.lviv.ua

18-01-2017

Компан ія Deco Packing приєдналась до виставки Flower Expo Ukraine 2017!

Ця компанія є однією з перших українських компаній, хто почав займатися постачанням пакувальної продукції для подарунків і квітів в промислових масштабах. Вони співпрацюють з найбільшими світовими виробниками упаковки, квіткової індустрії, елементів декору.

З 1999 року вони регулярно забезпечують своїх клієнтів постійною наявністю продукції величезного асортименту: це квіткові аксесуари для оформлення вишуканих букетів, упаковка для квітів і подарунків, а також матеріалами для всіх видів декорування.

До вашої уваги найбільший асортимент продукції квіткового ринку на території України:
• сітка флористична
• органза
• флізелін
• оазис
• абака
• кошики для квітів
• упаковка для подарунків
• різні матеріали для всіх видів декору, також різні вироби з оазису – квіткова піна

Щоб отримати більше інформації про компанії, будь ласка, перейдіть за посиланням: deco-packing.com.ua

13-01-2017

Організатори Flower Expo Ukraine вітають Вас з Різдвом, і нехай цей Новий рік принесе для Вас тільки удачу, процвітання, багато квітів і натхнення для нових проектів!

26-12-2016


Ми раді представити Вам постійного медіа-партнера виставки Flower Expo Ukraine – журнал «Квіти України».

Якщо Ви любите красу, то журнал «Квіти України» – для вас!

На сторінках журналу Ви знайдете інформацію про найрізноманітніші квіти, агротехніку, вирощування на відкритому та закритому ґрунті, фоторепортажі з виставок квітів і конкурсів флористів, поради ландшафтних архітекторів.

Постійні рубрики розкажуть про сади і парки, кімнатні рослини, ботанічні сади світу, як прикрасити і упорядкувати садову ділянку, квітник, садибу, створити сад на підвіконні та в домі.

Редакція значну увагу приділяє найпопулярнішим культурам, однорічним та багаторічним квітам, широко висвітлює агротехнічні питання, які найбільше цікавлять усіх квіткарів.

За допомогою журналу Ви зможете знайти партнерів по бізнесу в Україні та за кордоном.

Більше інформації Ви можете знайти на сайті: http://www.dimsadgorod.com.

23-12-2016

Компанія M. Thoolen Flowerbulbs зареєструвалася для участі у виставці Flower Expo Ukraine 2017!

Компанія M. Thoolen Flowerbulbs займається експортом цибулин квітів в більш, ніж 30 країн світу. Цій компанії вже більше ста років, вона відома своїм широким асортиментом і великою кількістю спеціалізацій.

Компанія розділена на чотири підрозділи:

– Упаковані цибулини доступні в чотирьох різних торгових марках або ж розвиток власного лейблу;
– Постачання повного асортименту посилкових компаній;
– Громадські парки, озеленення та ботанічні сади;
– Постачання пухких цибулин для оптовиків і імпортерів.

Багаторічний досвід, досконале знання продукту і постійне прагнення до кращої якості робить М. Thoolen Flowerbulbs, поряд з дуже широким і глибоким діапазоном, надійним і творчим партнером для успішного вирощування ваших цибулин на продаж.

М. Thoolen з нетерпінням чекає зустрічі з Вами на Flower Expo Ukraine 2017!

12-12-2016

Компанія Esmeralda Farms Direct (Еквадор) бере участь у виставці Flower Expo Ukraine 2017!

Esmeralda Farms Direct є лідером на ринку квіткової галузі. Ця компанія займається селекцією, вирощуванням і розповсюдженням свіжозрізаних квітів найвищої якості. Штаб-квартира компанії, що знаходиться в Майамі, штат Флорида, призначена для продажів, маркетингу і поширення квіткової продукції. Ця компанія продає тільки ті квіти, які вирощені їхніми власними фермами в Колумбії, Еквадору та Перу, що забезпечує продукцію найсуворішими стандартами якості.

Далекоглядне мислення продовжує стимулювати розвиток нових і цікавих сортів, які часто задають тенденції в галузі. Esmeralda прагне перевершити очікування, передбачаючи потреби клієнта і забезпечуючи оптимальне обслуговування клієнтів, відбираючи найсвіжіший продукт. Їх мета – встановити стандарти якості свіжих зрізаних квітів, і бути виробником і постачальником, якого обирають.

Компанію Esmeralda Farms Direct можна знайти на стенді G3!

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням: www.esmeraldafarms.com

24-11-2016

Компанія Lakshmi Group з Кенії приєднується до Flower Expo Ukraine 2017!

Компанія Lakshmi Group – виробник і прямий постачальник троянд і іншої квіткової продукції з провідних плантацій, розташованих в Кенії і Ефіопії.

Ця Компанія займається підбором і доставкою квітів з плантацій – до Міжнародного Аеропорту Найробі і транспортуванням до місця призначення в будь-яку точку світу.

Завдяки багатому досвіду та стабільній роботі протягом більш ніж 9 років, компанія Lakshmi Group займає міцні позиції на квітковому ринку Європи, Росії та Південно-Східної Азії.

Lakshmi Group є виробником одноголових і кущових троянд. Так само вони працюють більш, ніж з 35 фермами на постійній основі. У них є можливість купувати одноголові і кущові троянду, різної якості і ціни, кали, альстромерії, лілії, хризантеми, гіперікум, лімоніум і решту зелені з Кенії.

Всі квіти ретельно підбираються відповідно до вимог клієнтів, проходять перевірку якості в аеропорту перед відправкою і об’єднуються в одні експортні документи.

Lakshmi Group пропонує своїм клієнтам гнучкі умови роботи, широкий вибір кольорів і кращий сервіс.

21-11-2016


Організатори Flower Expo Ukraine раді вітати Subati Group Ltd. з Кенії.

Subati Flowers Ltd є виробником і експортером більш ніж 100 різновидів троянд. Їх ферми розташовані в Північній Кенії на схилах Великої рифтової долини.

Троянди вирощують в теплицях, що охоплюють 85 га на висоті 2,200 м над рівнем моря, що призводить до виключно високої якості Т-гібридної троянди. Subati експортує більше 60 мільйонів штук на рік у 25 різних країн по всьому світу.

Бренд Subati дуже відомий в квітковій індустрії, ця компанія як і раніше є кращим постачальником для багатьох клієнтів. Subati Flowers Ltd пропонує найкращу якість квітів і виняткове обслуговування клієнтів.

Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням: http://www.subatiflowers.com

08-11-2016

«Дата виставки Flower Expo Ukraine 2017 змінюється через проведення Євробачення»

У 2017 році Євробачення буде проводитися в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) в Києві, тобто в тому ж місці, де організовується виставка Flower Expo Ukraine.

Незважаючи на те, що Євробачення розпочнеться 9 травня, керівництво Міжнародного виставкового центру (МВЦ) попросило організаторів всіх виставок , які повинні були проходити після 1 квітня, змінити дати проведення.

Євробачення вимагає багато часу для забудівлі, це і стало причиною того, чому виставка повинна бути перенесена з 4-6 квітня на 21-23 березня 2017 року (вівторок – четвер).

Незважаючи на той факт, що дати змінено, організатори виставки Flower Expo Ukraine раді, що Євробачення, наймасштабніший пісенний конкурс світу, проходитиме в Києві. Євробачення транслюється на п’яти континентах, більше ніж 180 мільйонів глядачів у всьому світі дивляться Євробачення, і це означає, що до Києва та України буде прикута величезна увага.

Виставка Flower Expo Ukraine організовується під патронатом Спілки українських квіткарів. Крім того, подія може розраховувати на підтримку з боку Української спілки промисловців і підприємців і Посольства Нідерландів в Києві.

Flower Expo Ukraine дає можливість учасникам з усього світу познайомитися з українським ринком і встановити нові контакти і нові бізнес-угоди. Даний час – це найкращий час для того, щоб взяти участь у виставці та отримати вигоду від очікуваного зростання в найближчі роки.

21-10-2016

Flower Expo Ukraine 2017 викликала великий інтерес під час виставки FlowersExpo в Москві.

Під час виставки FlowersExpo в Москві, яка проходила 13-15 вересня у виставковому центрі Крокус, багато міжнародних компаній проявили інтерес до виставки Flower Expo Ukraine 2017.

Організатори Flower Expo Ukraine були присутні в Москві, щоб поговорити з вже існуючими та новими клієнтами Flower Expo Ukraine.

Куно Якобс, керуючий директор Nova Exhibition, каже: “Ця тенденція йде паралельно з покращенням ринкової ситуації в Україні. В цьому році ми бачимо, що торгівля з Україною зростає і ринок відновлюється. У наступному році очікується економічне зростання на 2%. Угода про вільну торгівлю з Європою вносить свої корективи у поліпшення цих ринкових умов. Для багатьох міжнародних компаній зараз саме час вийти на цей ринок і отримати або розширити свою частку на ринку. Адже Україна в основному є останнім ринком, що формується в Європі, з населенням близько 46 мільйонів людей “.

В даний час виставкова площа заповнена вже на 60% і ми очікуємо побачити подальше зростання масштабу виставки, порівняно з 2016 роком.

Компаніям, які зацікавлені, рекомендується зв’язатися з організаторами виставки, щоб зарезервувати місця, так як їхня кількість стає обмеженою.

22-09-2016

Компанія LIMFLOR B.V. зареєструвалася для участі у виставці  Flower Expo Ukraine 2017!

LIMFLOR B.V. – це молода голландська компанія, яка стрімко розвивається. Вони постачають свіжі зрізані квіти і горшкові рослини з Голландії. Компанія дуже відповідально ставиться до своєї роботи і має індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Команда професійних покупців купує квіти. LIMFLOR B.V. пред’являє найвищі вимоги до упаковки продукції, тому кожна квітка ретельно відібрана і упакована експертами. Завдяки злагодженій роботі своїх співробітників, LIMFLOR B.V. гарантує високу якість закупівель та упаковки квітів!

Організатори Flower Expo Ukraine раді вітати компанію LIMFLOR B.V. на Flower Expo Ukraine 2017!
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням: http://www.limflorbv.nl/

25-08-2016

Компанія «Кордес Розен» – одна з перших компаній, яка підписала заявку на участь у Flower Expo Ukraine 2017!

Організатори Flower Expo Ukraine дуже раді повідомити, що компанія «Кордес Розен» знову буде присутня на виставці, яка пройде 4-6 квітня в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) в Києві.

«Вільгельм Кордес і сини» – це компанія, яка є однією з найвідоміших селекціонерів троянд, а саме: садових троянд, зрізаних троянд і горшкових троянд. Представники та ліцензіати в більш ніж 30 країнах представляють різні сорти троянд «Кордес» і в багатьох частинах світу частка ринку «Кордес» дуже висока. Ви знайдете троянди цієї компанії в багатьох приватних садах, громадських зелених насадженнях і ботанічніх садах.

Розведення і вирощування садових троянд в основному відбувається в Північній Німеччині. Всі види садових троянд, а саме: клаймінг, кущові троянди, чайно-гібридні троянди, патіо троянди, шрублец і флорибунда розводять там, а також в Німеччині розводять зрізані троянди в теплицях і на відкритому повітрі і, варто зазначити, що ще вони займаються створенням нових видів горшкових троянд.

В цілому 25 мільйонів троянд щорічно вирощується в Німеччині і доставляється приватним клієнтам і підприємствам, які займаються роздрібною торгівлею, протягом всього року – як саджанці так і троянди в горщиках. У літнє цвітіння троянди продаються безпосередньо у «Кордес» і доставляються клієнтам.

Щоб знайти більше інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням: http://www.kordes-rosen.com

24-08-2016


«
Оптимізм серед учасників і відвідувачів Flower Expo Ukraine 2016»

12-14 квітня у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) у Києві пройшла ювілейна Міжнародна спеціалізована виставка Flower Expo Ukraine 2016.

На урочистій церемонії відкриття виставки були присутні: вельмишановний посол королівства Нідерландів в Україні – пан Кейс Кломпенхаувер; Президент Українського союзу промисловців і підприємців – пан Анатолій Кінах; Президент Союзу Українських Квіткарів – пані Ірина Слободянюк; Менеджер по Східній Європі компанії Meilland International – пан Філіпп Мангі і керуючий директор компанії Nova Exhibitions – пан Куно Якобс.

За три дні виставки ми раді були вітати 6 484 відвідувачів. Експозиція стала для них джерелом нової продукції та нових контактів, джерелом інформації про стан квіткового ринку. Також кожен відвідувач отримав унікальну можливість побувати на чисельних флористичних майстер-класах та демонстраціях, що відбувалися на демо-майданчику Flower Expo Ukraine протягом усіх днів роботи виставки.

Порівняно з 2015 роком, число відвідувачів виставки збільшилось приблизно на 30%.

Серед учасників та відвідувачів виставки панувало відчуття оптимізму, незважаючи на те, що Україна за останні роки переживала та й переживає важкі часи, ми чітко відчули, що український ринок повертається на шлях розвитку.

Цьогоріч на виставці було представлено рекордну кількість голландських учасників – 36! Цей великий колективний павільйон був організований компанією FlowerFame з Нідерландів. FlowerFame було засновано у 2006 році компанією Topflower BV (раніше відомий як Holland Flower Partners) і Blooming (Пітер ван дер Слюс). Вони презентують себе на квітковій виставці у Києві з 2006 року.

Хенні Брокхофф з FlowerFame і агент Schreurs по Східній Європі говорить: “Ми побачили значне збільшення компаній, що зацікавлені в українському ринці, і ми твердо переконані, що у них є всі підстави вважати, що український ринок відновлюється і буде продовжувати рости у найближчі роки. Це відкриває безліч нових можливостей для експортерів квітів і рослин, селекційних компаній і інших постачальників квіткової продукції. Ми вже з нетерпінням чекаємо виставку 2017 року, щоб знову організувати колективний голландський павільйон для участі.

Крім Нідерландів, на виставці були представлені наступні країни: Колумбія, Еквадор, Франція, Німеччина, Ізраїль, Південна Африка і, звісно, Україна.

Flower Expo Ukraine 2017 запланована на 4-6 квітня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ).

18-04-2016

Зворотній відлік до початку Flower Expo Ukraine розпочато!

Через 10 днів з цього моменту Flower Expo Ukraine 2016 відкриє свої двері.

Виставка буде проходити з 12 по 14 квітня в Міжнародному виставковому центрі у Києві.

Flower Expo Ukraine – одна з провідних і єдина виставка з квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну і флористики в Україні.

У 2016 році виставка відзначає свій 10-річний ювілей.

Щорічно експозиція привертає увагу фахівців з усієї України та сусідніх країн, цьогоріч організатори прогнозують ще більшу кількість відвідувачів, у порівнянні з минулим, приймаючи до уваги поліпшення ситуації на ринку і більшу кількість учасників.

Цього року виставка показує приголомшливе зростання з точки зору учасників і простору; простір для міжнародних учасників навіть збільшився на 60%, у порівнянні з минулим роком.

Учасники, які не брали участі у Flower Expo Ukraine протягом декількох років, тепер повертаються на ринок. Ця тенденція розвивається паралельно з розвитком ситуації на квітковому ринку України.

Після важкого періоду економіка відновлюється – в цьому році прогнозується зростання на 2%, і той факт, що Україна підписала угоду про вільну торгівлю з ЄС, станом на 1 січня 2016 року, тільки дасть додатковий імпульс для її розвитку.

Ми з нетерпінням чекаємо усіх на 10-й ювілейній виставці Flower Expo Ukraine!

01-04-2016

Ювілейна участь компанії «Асканія-Флора» в ювілейній виставці Flower Expo Ukraine 2016!

Ми щасливі традиційно вітати компанію «Асканія-Флора» учасником ювілейної виставки Flower Expo Ukraine 2016!

Компанія «Асканія-Флора» – найбільший виробник троянд в Україні і один з провідних виробників у Європі. Плідна робота компанії «Асканія-Флора» неодноразово відмічалася грамотами, подяками і нагородами, як національними, так і міжнародними.

Наприклад, в період з 2011 по 2014 рр., компанію було відзначено за рекордну продуктивність з квадратного метра (сорти троянд: Гран Прі, Аква, Акіто, Престиж і Вау).

Сьогодні 35 сортів троянд вирощуються фахівцями «Асканії-Флори» на закритому грунті за новітньою голландською технологією з використанням комп’ютеризованої системи клімат-контролю, що передбачає:

  • виробництво в теплицях висотою 5 метрів;
  • вирощування на мінерально-ватному субстраті;
  • крапельне зрошення і живлення рослин;
  • систему фотосинтетичного освітлення;
  • систему дозування вуглекислого газу;

Компанією використовуються біологічні способи захисту рослин від хвороб і шкідників.

У виробництві підприємство використовує посадковий матеріал провідних європейських селекційних компаній (Голландія, Німеччина, Франція).

Тепличний комплекс «Асканія-Флора» – це місто під склом, де працює понад 600 осіб. Команда професіоналів компанії дбає про якість продукції і приділяє високу увагу обслуговуванню клієнтів. Сьогодні підприємство має більше 1000 партнерів у всіх регіонах України.

Приходьте на Х ювілейну виставку Flower Expo Ukraine 2016 і обов’язково відвідайте стенд компанії «Асканія-Флора», адже щороку вони не перестають дивувати своєю красою, масштабністю і свіжістю троянд, вирощених з любов’ю.

15-03-2016


«Meilland» презентує новий сорт троянди «Славутич» на виставці Flower Expo Ukraine.

Новий сорт троянди «Славутич» було створено у зв’язку з 30-тою річницею вибуху Чорнобильського реактора; троянда була названа на честь нового, сучасного, динамічного та відродженого міста Славутич, що прийняв до себе евакуйоване населення Прип’яті.

Троянда «Славутич» – абсолютно новий вид троянди, ландшафтної рослини, що має високу стійкі
сть до усіх хвороб і дуже високий рівень морозостійкості (2-3).

Сорт представлено у чисто білому вигляді з романтичною формою та глянцевим листям.

На одній стеблині розміщено від 6 до 15 квіток, постійно квітучих аж до заморозків.

Символ троянди «Славутич» – життя,   невинність та цнотливість, що перегукується з символом міста – білим янголом.

У жовтні 2015 року в Меморіальному парку героїв та жертв Чорнобиля у Славутичі було висаджено 30 троянд і стільки ж квітів навпроти Адміністративної будівлі в Чорнобилі.

На Flower Expo Ukraine будуть представлені 30 троянд «Славутич» у горщиках з великим постером,

Також компанія «Meilland» братиме участь в урочистій церемонії на честь 30-ї річниці аварії в ніч з 25 на 26 квітня.

26-02-2016

У цьому році Союз Українських Квіткарів збирається здивувати кожного. Flower Expo Ukraine 2016 святкуватиме 10-ту ювілейну річницю, тож це чудовий час розпочати соціальний проект, пов`язаний з квітами та рослинами.

Flower Expo Ukraine протягом усіх років свого існування закладала фундамент культури стосунків між людьми та квітами. Вона сприяла просуванню іноземних компаній на українському ринці, представляла населенню нові сорти квітів тощо. І наразі настав час втілювати наші напрацювання у життя.

За ініціативи Союзу Українських Квіткарів бере свій початок новий соціальний проект «Квіти – енергія життя». Його презентація відбудеться на урочистому відкритті Flower Expo Ukraine 2016 і розпочнеться цікавою програмою «Букет-портрет».

Флористи від найкращих квіткових компаній України створять ексклюзивні персональні, можна навіть сказати психологічні, «портрети» у вигляді букетів для кожної з жінок-лідерок проекту. Під час вручення «букетів-портретів» флористи коментуватимуть свій вибір: чому обрали саме ці квіти, форму, розмір і декор. Усі глядачі зможуть на власні очі побачити естетичні можливості квітів, як влучно ними можна відобразити особистісні характеристики людини, її внутрішній світ.

Головна ідея усього проекту – пояснити людям важливість щоденного зв’язку зі світом рослин для підтримки ментального та фізичного здоров’я. Обличчями проекту будуть популярні успішні жінки, що мають бажання та можливості для просування цієї ідеї в маси.

Крім цього на Flower Expo Ukraine 2016 відбуватиметься конкурс букетів «Трояндова імпровізація», організатори – Міжнародна Академія Флористики Наталії Агеєвої та Союз Українських Квіткарів. Спонсором конкурсу виступає компанія «Асканія-Флора» найкрупніший виробник троянд в Україні. Компанія вирощує широкий спектр сортів троянд на тепличних територіях розміром в 22 гектари. Учасники конкурсу для створення букету зможуть використовувати виключно троянди, кількість квітів та розмір каркасу будуть лімітовані.

Також ми з радістю повідомляємо, що Міжнародна Академія Флористики Наталії Агеєвої готує для Вас чудовий показ весільної флористики «Таємниця вінчання». Без сумнівів, на Вас чекає красиве та естетичне, зворушливе так ніжне шоу.

18-02-2016

На Flower Expo Ukraine 2016 суттєво збільшилась кількість учасників з усіх країн світу!

Виставка Flower Expo Ukraine в 2016 році відзначатиме свій десятирічний ювілей і традиційно проходитиме в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ) 12 – 14 квітня 2016 р.

Організатори раді повідомити, що цього року кількість іноземних учасників, які представляють різні країни світу, суттєво збільшилась порівняно з 2015 р. Наразі свою участь підтвердили компанії з Колумбії, Еквадору, Данії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Ізраїлю та України.

Компанії, які не брали участі у виставці в останні два роки, повертаються на український ринок, вони переконані у відновленні росту економіки України в найближчі роки. Підписання Угоди про зону вільної торгівлі України з Європейським Союзом є додатковим аргументом знову взяти участь у виставці. В цілому організатори очікують збільшення кількості експонентів та виставкової площі на 30-40 відсотків.

Минулого року виставка Flower Expo Ukraine (31 березня – 2 квітня 2015 р.) була надзвичайно успішною. Захід відвідало близько 5000 осіб, більшість учасників залишились задоволені результатами і будуть брати участь знову у 2016 р. Ювілейна виставка у 2016 р. буде більш масштабною.

Сьогодні Flower Expo Ukraine – це єдина провідна міжнародна спеціалізована виставка з квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики. Виставка заснована у 2006 р. компанією «Місто Мрії» під патронатом Союзу українських квіткарів.

Виставка проходить при підтримці Українського Союзу Промисловців та Підприємців (УСПП) та Посольства Королівства Нідерландів у Києві.

До десятої річниці Flower Expo Ukraine організовується унікальна демо-програма безкоштовних майстер-класів від провідних голландських флористів – Пітера ван дер Слюса та Марка Франка. Окрім того, в рамках ділової програми виставки Посольство Нідерландів проводитиме конференцію круглого столу.

26-01-2016

Вітаємо нового учасника виставки Flower Expo Ukraine 2016 – голландську компанію Dekker Chrysanten!

Запрошуємо відвідати стенд фірми Dekker Chrysanten, яка вперше бере участь у виставці Flower Expo Ukraine.

Компанія Dekker Chrysanten, площа теплиць якої становить майже 430000 кв. м, є одним з найбільших селекціонерів хризантем у світі. Запорукою успіху компанії в останні роки є селекція нових сортів та вихід на міжнародні ринки.

Група компаній Dekker Chrysanten володіє виробничими потужностями в м. Хенсбрук (Голландія), Танзанії та Болівії, і широко представлена не тільки в Нідерландах, але й на ринках в різних регіонах за її межами. Торгові представництва Dekker Chrysanten знаходяться в Нідерландах, Південній Африці, Бразилії та Колумбії.

Організатори Flower Expo Ukraine вітають нового учасника – компанію Dekker Chrysanten!

Більш детальна інформація про Dekker Chrysanten на сайті: www.dekkerchrysanten.nl

14-01-2016


Голландський павільйон на ювілейній виставці Flower Expo Ukraine 2016!

У 2016 році виставка Flower Expo Ukraine відзначатиме своє десятиріччя і традиційно проходитиме в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ) в Києві 12 – 14 квітня. Серед учасників ювілейної виставки – голландський павільйон, який організовує компанія FlowerFame.

FlowerFame була заснована у 2006 р. фірмами Topflower BV (відомою раніше як Holland Flower Partners) і Blooming (засновник – відомий флорист Пітер ван дер Слюс), та цього ж року почала брати участь у квіткових виставках України та інших країн.

Партнерами FlowerFame є східноєвропейські компанії, які працюють у сферах квітникарства, експорту та організації заходів, та саме завдяки реалізації спільних проектів FlowerFame має значний досвід ведення бізнесу на українському ринку.

Сьогодні, після періоду занепаду, українська економіка починає відновлюватися, і вже цього року прогнозується економічне зростання у країні. Додатковим імпульсом для розвитку бізнес-середовища є підписання Угоди про зону вільної торгівлі України з Європейським Союзом, яка почала діяти з 1 січня 2016 р. А це означає, що саме зараз – найкращий час для ведення бізнесу на українському ринку, який має величезний потенціал в умовах зростаючої економіки.

Минулого року виставка Flower Expo Ukraine (31 березня – 2 квітня 2015 р.) була надзвичайно успішною. Адже захід відвідало близько 5000 осіб, а учасники залишились задоволені результатами і будуть брати участь знову. Тому ювілейна виставка у 2016 р. буде більш масштабною!

У виставці Flower Expo Ukraine 2016 участь братимуть іноземні компанії, серед яких багато голландських фірм, а саме: Amsonia, Beekenkamp Plants, Dekker Chrysanten, Deliflor Chrysanten, Esmeralda Farms, Fides by Dümmen Orange, Florist Holland, FlowerFame, Fresh from Source, Green Connect, Greneth Plants, Haakman Flowerbulbs, Holland Bulb Market, Jiffy Products, Modiform, Premier & Blenheim International, Ruiten Fleur, Schreurs Holland та StoKolex.

Flower Expo Ukraine 2016 проходить за підтримки державних інститутів Голландії: Посольства Королівства Нідерландів у Києві та Агентства підтримки підприємництва Нідерландів (RVO). Компанії, які представлятимуть голландський павільйон, мають право на спеціальний ваучер з максимальною вартістю 1500 євро. Для його отримання потрібно звертатися в Агентство підтримки підприємництва Нідерландів (RVO).

Для більш детальної інформації про участь в голландському павільйоні звертайтеся:

FlowerFame
Hennie Brockhoff
Тел.: +31 6 53 83 54 07
E-mail: info@flowerfame.nl

27-12-2015

Компанія Ruiten Fleur бере участь у Flower Expo Ukraine 2016.

Організатори Flower Expo Ukraine із задоволенням повідомляють, що компанія Ruiten Fleur з Нідерландів підписала контракт про участь у наступній виставці Flower Expo Ukraine, яка відбудеться 12 – 14 квітня 2016 р. в Києві.

Компанія Ruiten Fleur має більше 60 років досвіду у вирощуванні тюльпанів. Siem van Ruiten заснував фірму у 1945 р. Сьогодні Ruiten Fleur – сучасний та інноваційний виробник тюльпанів, який забезпечує своїх клієнтів продукцією найвищої якості.

Компанія вміє задовольняти потреби найвибагливіших клієнтів, з її працівниками можна обговорити будь-які питання: розміри букету, види квітів, упаковку, охолодження, доставку і т.д.

Ruiten Fleur займається вирощуванням широкого асортименту тюльпанів, і в будь-яку пору року можна замовити мінімум 5 кольорів квітів.

Окрім тюльпанів, Ruiten Fleur також активно продає і цибулини. Протягом Flower Expo Ukraine компанія Ruiten Fleur буде присутньою з метою розширення продаж цибулин в Україні та інших країнах СНД.

Більше інформації ви можете знайти на www.ruitenfleur.nl

20-11-2015


Haakman Flowerbulbs стають спонсором виставки Flower Expo Ukraine 2016!

Організатори Flower Expo Ukraine 2016 із задоволенням повідомляють, що компанія Haakman Flowerbulbs буде спонсором наступної виставки Flower Expo Ukraine, яка відбудеться 12 – 14 квітня в Києві.

Haakman Flowerbulbs беруть участь у квітковій виставці з самого початку з 2006 року, і той факт, що Haakman Flowerbulbs буде спонсором Десятої виставки Flower Expo Ukraine, робить цю подію ще більш особливою.

Команда Haakman Flowerbulbs BV – це фахівці з вирощування тюльпанів, компанія експортує цибулини тюльпанів по всьому світі. Компанія Haakman Flowerbulbs розташована в м. Вервешуф, прямо в центрі району Голландії, де вирощуються квіткові цибулини. Завдяки підрозділу компанії, що знаходиться у Новій Зеландії, Haakman Flowerbulbs забезпечують поставки цілий рік.

На виставці Flower Expo Ukraine компанія Haakman Flowerbulbs представить широкий спектр новинок і сортів, що зробить їхню присутність найбільш масштабною, ніж коли-небудь до цих пір.

Flower Expo Ukraine 2016 знову буде проводитися в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ) в Києві.

26-10-2015

Semis-11_0002_Web

Компанія Meilland International підтвердила свою участь у Десятій виставці Flower Expo Ukraine!

Наступного року 12 – 14 квітня Flower Expo Ukraine буде святкувати свою десяту річницю, організатори з великим задоволенням повідомляють, що компанія Meilland International вже зареєструвалася як учасник цього особливого заходу.

Троянди – це емблема компанії Meilland. Протягом шести поколінь їхні робітники з любов’ю працюють над кольорами, ароматами, формами та долають різні труднощі, щоб зробити квіти ще більш привабливими.

Дочірня компанія Meilland International створена з метою виведення нових сортів як садових культур, так і культур призначених для зрізу.

Meilland вирощує та продає свою продукцію у Європі. Окрім того, їхні представництва знаходяться в 60-ти країнах світу, діяльність компанії ліцензована на всіх континентах, а ринок збуту охоплює 80% міжнародних ринків.

Організатори виставки Flower Expo Ukraine раді бачити Meilland International на Десятій виставці Flower Expo Ukraine!

21-09-2015

Виставка квітів у Києві продовжує свою роботу під назвою Flower Expo Ukraine.10years

Квіткова виставка в Києві, яка вже проводиться з 2006 року, тепер носить нове ім’я Flower Expo Ukraine.

Виставка організована під патронатом Союзу українських квіткарів, а організатори раді, що вони будуть продовжувати свою роботу і в 2016 році.

З української сторони виставка буде організована компанією «Місто Мрії», міжнародним партнером виступає Nova Exhibitions BV (Нідерланди).

Виставка зайняла дуже хорошу позицію в якості одного з провідних торгових шоу для всього садового і квіткового сектора в Східній Європі. Багато провідних національних та міжнародних компаній беруть участь у Flower Expo Ukraine щороку, а експоненти з усієї України та інших країн СНД щорічно не пропускають це квіткове шоу.

У 2016 році виставка відзначатиме своє 10-річчя.