Відгуки учасників

/Відгуки учасників
Відгуки учасників 2017-08-04T09:13:02+00:00

Що наші учасники говорять про виставку:

“Ми експортуємо квіти протягом 35 років, але ніколи не брали участі у виставках. Як лідер на ринку України з поставок голландських квітів, з відкритим серцем до України і українців, ми вирішили, що участь у Flower Expo Ukraine 2015 в Києві була найбільш логічним вибором. Організація була прекрасна, і результати дуже приємно здивували. Ми зустрілися з усіма нашими партнерами з усіх регіонів, та були вражені великою кількістю відвідувачів щодня.»


Арнольд Коек, Виконавчий директор Premier & Blenheim International BV
“Ваш партнер у квітковому бізнесі”


Scheurs“Ми беремо участь у виставці з самого початку з 2006 року, і з нетерпінням чекаємо святкування 10-річчя виставки в 2016 році! Навіть у важкі часи виставка виявилася відмінним інструментом маркетингу для учасників і єдиною платформою для квіткового бізнесу в Україні. Щороку наші бізнес-партнери і друзі розраховують приєднатися до цього заходу!”

Хенні Брокхофф, Holland Flower Partners & Schreurs Holland BV


Stokolex

“Stokolex бере участь в Flower Expo Ukraine протягом декількох років. Виставка щороку виявляється відмінним інструментом, щоб познайомитися з потенційними клієнтами і зустрітися з уже існуючими. Виставка дуже добре організована і привертає солідну аудиторію професіоналів, зацікавлених у розвитку свого бізнесу навіть у ці важкі для України часи.”

Арно Кліброек, Stokolex BV – Flower Bulb Export


deliflor logo

“Для Deliflor український ринок дуже важливий. Участь у Flower Expo Ukraine дозволяє зустрітися з нашими існуючими та новими клієнтами. Крім того, виставка пропонує велику платформу, щоб представити наші новинки компаніям-імпортерам і флористам, які приїжджають з усієї України, щоб відвідати виставку. Крім гостей з України, ми також зустріли відвідувачів з Румунії та Молдови. Ми завжди були задоволені результатом, і будемо знову брати участь у 2016 році!”

Джон Елстгест, Менеджер з маркетингу Deliflor Chrysanten


Rosen Tantau“Flower Expo Ukraine для Rosen Tantau – це ефективна платформа для компаній, які займаються квітковим бізнесом в Україні, і щорічно, починаючи з 2006 року, ми раді бути частиною цього шоу”.

Олександр Брюхін
ROSEN TANTAU & FLORIST HOLLAND представник Росії/ України/ Білорусі


Meilland-“Ми беремо участь у виставці з самого початку. Кожного разу ми захоплюємося оптимізмом наших українських бізнес-партнерів навіть під час економічної кризи. Ми відчуваємо себе завжди дуже добре завдяки відмінній організації виставки, а команда організаторів завжди оперативно реагує.”

Філліп Мангуй
Export Director Meilland International


esmeralda


“Участь нашої компанії в торішній виставці Flower Expo Ukraine принесла нам нового клієнта і позитивні відгуки від наших існуючих покупців. Своєю присутністю ми показали нашим клієнтам, що віримо в їхній ринок і в розвиток бізнесу!”

Гідо Цварт, Лукас Зелінськи
Esmeralda Farms, Еквадор